I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR JM REKTORA AWF KATOWICE


 

URSS na dzień dobry :)


Chcesz być na bieżąco, wiedzieć o wszystkich konkursach, imprezach, akcjach oraz co innego kombinuje nasza Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego?

Nic trudnego ! Wystarczy uzupełnić kwestionariusz !

Zapraszamy także do zakładek Konkursy i Imprezy, gdzie zawsze można znaleźć informację o tym, co nasz URSS aktualnie organizuje i gdzie nie może Was zabraknąć.

 

To już było...Zanim wszyscy studenci wrócili na uczelnię niektórzy już pracowali i organizowali. Miesiąc wrzesień był intensywny nie dlatego, że studenci byli zajęci egzaminami poprawkowymi, dlatego, że studenci byli obecni przy organizacji imprez wspieranych przez URSS AWF Katowice.

Zaczęto 11 września, kiedy rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w biegu 24 godzinnym. Gdy biegacze finiszowali na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach, w Zabrzu w niedzielę 12 września odbyła się finałowa edycja AZS MTB CUP 2010. Jeden weekend i dwie poważne imprezy, na których byli widoczni studenci naszej uczelni nie tylko jako organizatorzy i wolontariusze, ale także jako zawodnicy z fantastycznymi wynikami.
We wrześniu, a dokładniej 25 były zorganizowane Charytatywne Zawody Pływackie Pomagam & Pływam. Zbierano fundusze na rehabilitację Łukasza Niepsuja, który uległ wypadkowi.

Zachęcamy do wsparcia kolejnych wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez AWF Katowice oraz naszą Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego.

 

III Katowicki Festiwal Biegowy


Serdecznie zapraszamy na Trzeci Katowicki Festiwal Biegowy, który odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2010. Ponieważ AWF Katowice będzie organizatorem Mistrzostw Polski w Biegu 24h we wrześniu, po raz pierwszy w Polsce Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach postanowiła przeprowadzić zawody w biegu 48-godzinnym, własnie podczas Festiwalu. To wielkie wyzwanie, nie tylko dla sportowców, ale również dla organizatorów. Pewną nowością będzie również start Maratonu Kukuczki o godz. 15.00. Organizatorzy uznali, iż o tej porze roku znacznie przyjemniej biega się po południu. Oczywiście odbędzie się sztafeta "Zdobywamy Mount Everest" dla dzieci w ostatni dzień roku szkolnego. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem w zeszłym roku i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Wszelkich niezbędnych informacji uzyskacie na stronie http://www.biegkukuczki.pl

Katowicki Festiwal Biegowy

 
Więcej artykułów…
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
WYDARZENIA:
Brak wydarzeń
poprzednim miesiącu marzec 2017 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31
partnerzy.gif