To już było...Zanim wszyscy studenci wrócili na uczelnię niektórzy już pracowali i organizowali. Miesiąc wrzesień był intensywny nie dlatego, że studenci byli zajęci egzaminami poprawkowymi, dlatego, że studenci byli obecni przy organizacji imprez wspieranych przez URSS AWF Katowice.

Zaczęto 11 września, kiedy rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w biegu 24 godzinnym. Gdy biegacze finiszowali na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach, w Zabrzu w niedzielę 12 września odbyła się finałowa edycja AZS MTB CUP 2010. Jeden weekend i dwie poważne imprezy, na których byli widoczni studenci naszej uczelni nie tylko jako organizatorzy i wolontariusze, ale także jako zawodnicy z fantastycznymi wynikami.
We wrześniu, a dokładniej 25 były zorganizowane Charytatywne Zawody Pływackie Pomagam & Pływam. Zbierano fundusze na rehabilitację Łukasza Niepsuja, który uległ wypadkowi.

Zachęcamy do wsparcia kolejnych wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez AWF Katowice oraz naszą Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego.

 

III Katowicki Festiwal Biegowy


Serdecznie zapraszamy na Trzeci Katowicki Festiwal Biegowy, który odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2010. Ponieważ AWF Katowice będzie organizatorem Mistrzostw Polski w Biegu 24h we wrześniu, po raz pierwszy w Polsce Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach postanowiła przeprowadzić zawody w biegu 48-godzinnym, własnie podczas Festiwalu. To wielkie wyzwanie, nie tylko dla sportowców, ale również dla organizatorów. Pewną nowością będzie również start Maratonu Kukuczki o godz. 15.00. Organizatorzy uznali, iż o tej porze roku znacznie przyjemniej biega się po południu. Oczywiście odbędzie się sztafeta "Zdobywamy Mount Everest" dla dzieci w ostatni dzień roku szkolnego. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem w zeszłym roku i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Wszelkich niezbędnych informacji uzyskacie na stronie http://www.biegkukuczki.pl

Katowicki Festiwal Biegowy

 

Konkurs Prawniczy


Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego, Studenckie Koło Naukowe PARAGRAF, Samodzielny Zakład Prawa i Edukacji dla Bezpieczeństwa Wydziału Wychowania Fizycznego AWF Katowice przy honorowym patronacie Prezydenta Miasta Katowice - Piotra Uszoka zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzyuczelnianym Konkursie Wiedzy Prawniczej: "PRAWO - NAUCZANIE PRZEZ PYTANIE", który odbędzie się 16 czerwca 2010 roku w auli Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach. Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Uczestników zapraszamy na weryfikację od godziny 11:15 do AULI AWF Katowice. Konkurs odbędzie się w kilku turach. Pierwsza tura: godzina 12:00, druga tura: godzina 13:00, trzecia tura: godzina 14:00.

Uczestnicy ! Przypominamy o regulaminowym ubiorze, a także informujemy, iż na Waszych e-mailach czeka na Was niespodzianka od organizatorów :)

 

Konkurs prawniczy

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
WYDARZENIA:
Brak wydarzeń
poprzednim miesiącu marzec 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 9 1 2 3
week 10 4 5 6 7 8 9 10
week 11 11 12 13 14 15 16 17
week 12 18 19 20 21 22 23 24
week 13 25 26 27 28 29 30 31
partnerzy.gif