Komisje powołane przez URSS

 

Komisja Promocji i Informacji
Przewodniczący:


Głównym celem komisji jest udostępnianie informacji dotyczących najważniejszych wydarzeń związanych z uczelnią. Cele te będą realizowane poprzez: przygotowywanie i rozwieszanie plakatów informujących o nadchodzących wydarzeniach, udostępnianie informacji w Internecie (Facebook, strona URSS) oraz gablotach na uczelni, reklamą, docieraniu do studenta z informacją dla niego istotną.

 

Komisja Kultury i Rozrywki
Przewodniczący:


Celem komisji jest promowanie i informowanie o dostępnych dla nich formach rozrywki i kulturalnego spędzania wolnego czasu. Komisja planuje utrzymanie i poszerzenie grona firm z którymi współpracujemy, organizować imprezy tematyczne przynajmniej raz w miesiącu, zaskakiwać studentów ciekawymi eventami kulturalnymi oraz pokazywać wszystkim z poza uczelni, że AWF lubi i potrafi się bawić najlepiej.

 

 

Komisja ds. Sportu
Przewodniczący: Paweł Łuczak


Nadrzędnym celem komisji jest organizacja imprez sportowych dla studentów AWF oraz rozpowszechnianie informacji o nadchodzących imprezach sportowych istotnych dla studentów oraz pracowników naszej uczelni. Cele te będą realizowane poprzez organizację turniejów sportów drużynowych i indywidualnych, oraz mecze „studenci vs wykładowcy”. Pamiętajcie – sport to zdrowie oraz najlepsza zabawa!

 

Komisja Socjalno-Prawna 
Przewodniczący:

Główne cele komisji to: Pomoc studentom w poruszaniu się na gruncie wewnętrznej dokumentacji AWF Katowice (wnioski, podania…..), Porady w sytuacjach nietypowych  (trudne sprawy socjalne, zdrowotne a plan studiów), inne kwestie formalne, które podwajają dawkę kortyzolu w żyłach.


 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
WYDARZENIA:
Brak wydarzeń
poprzednim miesiącu lipiec 2017 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31
partnerzy.gif