Komisje powołane przez URSS

Komisja Promocji i Informacji
Przewodniczący:

Głównym celem komisji jest udostępnianie informacji dotyczących najważniejszych wydarzeń związanych z uczelnią. Cele te będą realizowane poprzez: przygotowywanie i rozwieszanie plakatów informujących o nadchodzących wydarzeniach, udostępnianie informacji w Internecie (Facebook, strona URSS) oraz gablotach na uczelni, reklamą, docieraniu do studenta z informacją dla niego istotną.

Komisja Kultury i Rozrywki
Przewodniczący:

Celem komisji jest promowanie i informowanie o dostępnych dla nich formach rozrywki i kulturalnego spędzania wolnego czasu. Komisja planuje utrzymanie i poszerzenie grona firm z którymi współpracujemy, organizować imprezy tematyczne przynajmniej raz w miesiącu, zaskakiwać studentów ciekawymi eventami kulturalnymi oraz pokazywać wszystkim z poza uczelni, że AWF lubi i potrafi się bawić najlepiej.

Komisja ds. Sportu
Przewodniczący: Paweł Łuczak

Nadrzędnym celem komisji jest organizacja imprez sportowych dla studentów AWF oraz rozpowszechnianie informacji o nadchodzących imprezach sportowych istotnych dla studentów oraz pracowników naszej uczelni. Cele te będą realizowane poprzez organizację turniejów sportów drużynowych i indywidualnych, oraz mecze „studenci vs wykładowcy”. Pamiętajcie – sport to zdrowie oraz najlepsza zabawa!

Komisja Socjalno-Prawna
Przewodniczący:

Główne cele komisji to: Pomoc studentom w poruszaniu się na gruncie wewnętrznej dokumentacji AWF Katowice (wnioski, podania…..), Porady w sytuacjach nietypowych  (trudne sprawy socjalne, zdrowotne a plan studiów), inne kwestie formalne, które podwajają dawkę kortyzolu w żyłach.

World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
WYDARZENIA:
poprzednim miesiącu lipiec 2017 następnym miesiącu